Časté otázky a odpovědi

Jak vložit poptávku ZDARMA?

Novou poptávku ZDARMA zadáte jednoduše pomocí poptávkového formuláře. Po vyplnění a odeslání poptávky Vám najdeme vhodného dodavatele. Takto jednoduše ušetříte desítky procent z ceny poptávky a také Váš čas.

Proč ukončit poptávku?

Poté co vyberete ze zaslaných nabídek dodavatele, doporučujeme ukončit poptávku. Poptávka bude označena jako ukončená a dodavatelé vám nebudou zasílat další nabídky.

Ukončení provedete po přihlášení do vašeho profilu [MENU] -> [Profil] -> [Moje poptávky].

Proč a jak hodnotit dodavatele?

Výhodou tržních poptávkových serverů je možnost hodnotit dodavatele. Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.

Ohodnotíte práci dodavatele po přihlášení do vašeho profilu [MENU] -> [Profil] -> [Moje poptávky].

Jak získám zapomenuté heslo uživatele nebo firmy?

Pokud jste zapomněli heslo k vašemu účtu, můžete si nové heslo vygenerovat.

Po zadání registračního emailu (email zadaný při registraci) nebo IČO firmy, vám přijde na registrační email nové heslo. Pokud neznáte registrační email ani IČO firmy kontaktujte nás.

Informace pro poptávající. Jak portál Trh Poptávek funguje?

Celý systém funguje na jednoduchém principu poptávky a nabídek. Poptávající zdarma vloží poptávku zboží nebo služeb z různých oborů a z celé ČR. Poptávku pracovníci TrhPoptávek.cz zkontrolují a případně doplní. Následně poptávku rozešleme potencionálním dodavatelům.

Navštivte stránku informace pro poptávající a detailnější informace o fungování portálu jak TrhPoptávek funguje.

Informace pro Firmy a OSVČ. Jak se stanu dodavatelem?

Pro zasílání poptávek přímo na váš email, stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář Registrace Firmy nebo OSVČ zdarma. Po kontrole zadaných údajů ze strany Trhu Poptávek, vám začnou chodit poptávky na váš email.

Navštivte stránku informace pro dodavatele (Firmy a OSVČ).

Na koho se můžu obrátit s problémem?

Pro detailnější informace Poradna a Mapa stránek webu TrhPoptavek.cz

Pokud potřebujete poradit, narazili jste na problém nebo vám není jasné fungování portálu Trhu Poptávek, kontaktujte nás. Jsme připraveni Vám pomoci!

Zákaznická podpora poptávkového portálu

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.