Služby a ceník

Pro Firmy a Řemeslníky

Zcela zdarma zadávání poptávek subdodavatelům pro dlouhodobou spolupráci nebo jen pro jednorázovou zakázku. Každý podnikatel občas potřebuje dodat materiál či zajistit výpomoc v podobě subdodávky služeb od šikovných firem nebo řemeslníků.

Zakázky můžete mít úplně zdarma!

Dodavatelé s tarifem jsou na poptávky po vyhrazený čas zváni přednostně. Podle atraktivity a počtu nabídek se poté poptávky posílají i dodavatelům s nižším tarifem. Pokud poptávku nedokážeme uspokojit, později se registrovanému dodavateli zpřístupní s kontakty zdarma.

Otevřené poptávky a zakázky bez přednostního zvaní s kompletními kontakty na zákazníky zdarma, můžete rovnou předložit nabídku Vašich služeb nebo zboží.

Registrace Dodavatele Zdarma

Chcete to jen vyzkoušet?

Registrujte zdarma svou Firmu nebo OSVČ a získejte přehled aktuálních zakázek z vašeho oboru a regionu. Férový přístup již od 24Kč, máte-li zájem podat nabídku na konkrétní zakázku.

Registrace Podnikatele Zdarma

Co přináší zakoupení tarifu?

Aktivní tarif umožní dodavatelům přístup ke kontaktům poptávajících z vybraných kategorií. Zbytečně nepřeplácíte, žádné provize z uzavřených obchodů.

Nové zakázky ještě dnes a denně

Cena je uvedena včetně DPH

Kontakty poptávajících získáte ihned po přesměrování a úspěšné platbě skrz zabezpečenou platební bránu GoPay, umí Platební karty, Bankovní převody, atd.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 779 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.