Služby a ceník

Pro Firmy a Řemeslníky

Zcela zdarma zadávání poptávek subdodavatelům pro dlouhodobou spolupráci nebo jen pro jednorázovou zakázku. Každý podnikatel občas potřebuje dodat materiál či zajistit výpomoc v podobě subdodávky služeb od šikovných firem nebo řemeslníků.

Zakázky můžete mít úplně zdarma!

Dodavatelé s tarifem jsou na poptávky po vyhrazený čas zváni přednostně. Podle atraktivity a počtu nabídek se poté poptávky posílají i dodavatelům s nižším tarifem. Pokud poptávku nedokážeme uspokojit, později se registrovanému dodavateli zpřístupní s kontakty zdarma.

Otevřené poptávky a zakázky bez přednostního zvaní s kompletními kontakty na zákazníky zdarma, můžete rovnou předložit nabídku Vašich služeb nebo zboží.

Registrace Dodavatele Zdarma

Chcete to jen vyzkoušet?

Registrujte zdarma svou Firmu nebo OSVČ a získejte přehled aktuálních zakázek z vašeho oboru a regionu. Férový přístup již od 24Kč, máte-li zájem podat nabídku na konkrétní zakázku.

Registrace Podnikatele Zdarma

Co přináší zakoupení tarifu?

Aktivní tarif umožní dodavatelům přístup ke kontaktům poptávajících z vybraných kategorií. Zbytečně nepřeplácíte, žádné provize z uzavřených obchodů.

Nové zakázky ještě dnes a denně

One - 1 měsíc
550 Kčdobré 18 Kč/den
Mini - 3 měsíce
1400 Kčlákavé 16 Kč/den
Standard - 12 měsíců
3700 Kčvýborné 10 Kč/den

Cena je uvedena včetně DPH

Kontakty poptávajících získáte ihned po přesměrování a úspěšné platbě skrz zabezpečenou platební bránu GoPay, umí Platební karty, Bankovní převody, atd.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 283 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky
Neplatíte žádné provize
Omezená konkurence
Váš obchodní asistent
Statistika poptávek v oborů
Oslovíte více subdodavatelů
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel