Cestní nákladní dopravcovia

Ukončená 3. 11. 2020 PSČ 345 76 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #594405467

Nemecká dopravno-zasielateľská spoločnosť, s kvalifikovaným personálom disponujúcim dlhoročnými skúsenosťami v oblasti dopravy a logistiky, hľadá k najbližšiemu možnému termínu serióznychCESTNÝCH NÁKLADNÝCH DOPRAVCOVpre realizovanie nemeckej vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy.

Stručná charakteristika prepravného systému:

Vykonávanie vnútroštátnych troch po sebe nasledujúcich prepráv plachtovými návesovými súpravami, po ktorých nasleduje štvrtá medzinárodná preprava do okolitých štátov.Technická vybavenosť:

Dopravca je povinný disponovať plachtovou návesovou súpravou.Výhody pre dopravcu:

 Seriózne odmeňovanie.

 Neustále vyťažovanie vozidiel, žiadne starosti s dispečingom vozidiel, s vodičom vieme komunikovať aj v jeho jazyku, prípadne Váš dispečing zabezpečuje iba preklad informácií.

 Možnosť flexibilného vyťažovania vozidiel – stále možná dohoda o čase a mieste prebratia vozidiel. Napríklad Vy pošlete vozidlo exportnou prepravou k nám, my Vám ho vyťažíme v krajinách západnej Európy a keď vozidlo opäť potrebujete (45 hodinový víkendový odpočinok vodiča strávený doma / turnusové voľno vodiča / realizovanie Vašej prepravy), tak si vozidlo preberáte.

 Nákladné vozidlo dosahuje mesačný jazdný výkon približne 10 000 - 12 000 km pri cene 0,9 eur/VŠETKY kilometre + VŠETKY mýtne a cestné poplatky vozidiel emisnej triedy EURO 6. Takže napríklad pri nasledovných štátoch dosahujete približne takéto tržby na všetky prejdené kilometre:

o Nemecko 1,09 eur/km

o Rakúsko 1,31 eur/km

o Švajčiarsko 1,75 eur/km

o Francúzsko 1,15 eur/km a pod.

 Dosiahnutý jazdný výkon varíruje v závislosti od šikovnosti vodiča.

 V prípade poruchy vozidla možnosť pomoci so sprostredkovaním potrebného servisu.

 Včasné a spoľahlivé uhradenie platieb za prepravy s dátumom splatnosti do 30 dní.

 Žiadne starosti s vystavovaním faktúr za prepravy, ku každej preprave vystavujeme dobropis.Povinnosti dopravcu:

 Prepravy just-in-time si vyžadujú spoľahlivosť vozidiel a vodičov.

 Striedanie vodičov / preberanie vozidiel na dohodnutom mieste. Možnosť striedania / preberania je aj v tesnej blízkosti českých hraníc.V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte s Vašimi otázkami kontaktovať. Hovoríme aj slovensky.


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Timo .
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 456 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel