Ξ CNC • Jihočeský kraj

CNC Stroje a obrábění

Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku. Firmy vám budou zasílat nabídky emailem nebo telefonicky.

Poptávky • seznam #1

Přehled poptávek
Nenalezeny žádné záznamy

Vyhledávač poptávek

Získat zakázku ještě dnes

Ξ CNC a podkategorie

Podrobnější vyhledávané zakázky

Jihočeský kraj a okolí

Zakázky podle měst v okresů

Ξ CNC a další témata

Užitečné podklady poptávky

Firmy se zaměřují hlavně na následující činnosti:

Obrábění kovů

Provádějí klasické i CNC obrábění kovů dle přání a požadavků zákazníků. Po obrábění kovů lze následně provést i povrchovou úpravu.

CNC obrábění

Kovovýroba zahrnuje též CNC obrábění. Pro CNC obrábění kovů jsou firmy vybaveny moderní technikou, která čítá např. CNC a klasické soustruhy, CNC a klasické frézky, CNC a klasické pily. Po CNC obrábění následně mohou provádět i povrchovou úpravu dle vašeho přání. Kromě CNC obrábění v oblasti "kovovýroba" dále nabízejí i zámečnictví a svařování kovů.

Zámečnictví

V oblasti zámečnictví zajišťují řadu produktů dle požadavků zákazníků. V oblasti zámečnictví vyrábí např. brány, regály, stojany a řadu dalších výrobků. Aby bylo zámečnictví co nejkvalitnější, dbají na precizní provedení do posledního detailu výrobku. Pokud byste se rádi dozvěděli o možnostech, které vám zámečnictví nabízí, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Svařování kovů

Kovovýroba zahrnuje též svařování kovů. Svařování kovů probíhá na moderních strojích, které zaručují vysokou kvalitu. Svařování kovů se provádí i v ochranné atmosféře. Po svařování kovů se může provést povrchovou úpravu dle vašich požadavků.

Výhody tržiště poptávek

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Pro firmy a řemeslníky

Pomůžeme získat zakázky. Registrace a zadání poptávky zcela zdarma.

Registrace Firmy nebo Podnikatele

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 757 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.