Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Kategorie CNC

CNC Stroje a obrábění

Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku. Firmy vám budou zasílat nabídky emailem nebo telefonicky.

Celý přehled poptávek z kategorie:

  • Omlouváme se, ve zvolené kategorii, pro tento kraj, se nenacházejí žádné aktuální poptávky. Zvolte prosím jiný kraj.Poptávky podle lokality

Detail kategorie CNC

Firmy se zaměřují hlavně na následující činnosti:

Obrábění kovů

Provádějí klasické i CNC obrábění kovů dle přání a požadavků zákazníků. Po obrábění kovů lze následně provést i povrchovou úpravu.

CNC obrábění

Kovovýroba zahrnuje též CNC obrábění. Pro CNC obrábění kovů jsou firmy vybaveny moderní technikou, která čítá např. CNC a klasické soustruhy, CNC a klasické frézky, CNC a klasické pily. Po CNC obrábění následně mohou provádět i povrchovou úpravu dle vašeho přání. Kromě CNC obrábění v oblasti "kovovýroba" dále nabízejí i zámečnictví a svařování kovů.

Zámečnictví

V oblasti zámečnictví zajišťují řadu produktů dle požadavků zákazníků. V oblasti zámečnictví vyrábí např. brány, regály, stojany a řadu dalších výrobků. Aby bylo zámečnictví co nejkvalitnější, dbají na precizní provedení do posledního detailu výrobku. Pokud byste se rádi dozvěděli o možnostech, které vám zámečnictví nabízí, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Svařování kovů

Kovovýroba zahrnuje též svařování kovů. Svařování kovů probíhá na moderních strojích, které zaručují vysokou kvalitu. Svařování kovů se provádí i v ochranné atmosféře. Po svařování kovů se může provést povrchovou úpravu dle vašich požadavků.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.