Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Co umí aplikace TrhPoptávek.cz

Vývoj systému pro mobilní telefony dočasně pozastaven z důvodu přesunu vývojových kapacit primárně na webové stránky.

Vyvinuli jsme aplikaci TrhPoptávek.cz pro mobily a tablety s Androidem. Jak Vám usnadní získat nové poptávky a co umí?

Aplikace je nyní vhodná pro dodavatele registrované na portálu Trhpoptavek.cz. Při své registraci jste uvedli, o jaký druh poptávek máte zájem. Tyto vybrané poptávky Vám jsou standardně zasílány na e-mail k Vašemu dalšímu zpracování nabídky pro klienta.

Jak aplikace funguje?

Pokud si stáhnete do svého mobilního telefonu aplikaci TrhPoptávek.cz, poptávky obdržíte také do telefonu jako push zprávu. Poptávku si můžete rovnou otevřít a kontaktovat klienta přímo z mobilu. Například můžete klientovi ihned zavolat pomocí rychlé funkce a upřesnit si jeho požadavky. Vaše zpracování nabídky tak bude kvalitnější a přesnější a lépe uspěje u klienta.

Aplikace Vám nezabere velké místo, má jen 38 MB, je přehledná a jednoduše se v ní budete orientovat. Vyzkoušejte!

 Získáte nové zákazníky, nové zakázky a výhody u nás!

Potřebujete s něčím poradit?


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.