Co umí aplikace TrhPoptávek.cz

Webové stránky TrhPoptávek.cz pro mobily a tablety.

Jak Vám usnadní získat nové poptávky a co umí?

Aplikace je nyní vhodná pro dodavatele registrované na portálu Trhpoptavek.cz. Při své registraci jste uvedli, o jaký druh poptávek máte zájem. Tyto vybrané poptávky Vám jsou standardně zasílány na e-mail k Vašemu dalšímu zpracování nabídky pro klienta.

Jak web funguje?

Pokud si stáhnete do svého mobilního telefonu aplikaci TrhPoptávek.cz, poptávky obdržíte také do telefonu jako push zprávu. Poptávku si můžete rovnou otevřít a kontaktovat klienta přímo z mobilu. Například můžete klientovi ihned zavolat pomocí rychlé funkce a upřesnit si jeho požadavky. Vaše zpracování nabídky tak bude kvalitnější a přesnější a lépe uspěje u klienta.

Aplikace Vám nezabere místo, je přehledná a jednoduše se v ní budete orientovat.
Vyzkoušejte!

  • Jednoduše zaregistrujte svoji firmu na našem portálu www.trhpoptavek.cz/registrace-firmy
  • Zvolit můžete prozatím i tarif zdarma, poptávky obdržíte, ale bez přístupu ke kontaktům, vyzkoušíte však, jak náš portál funguje.

Nainstalování aplikace PWA

V zařízení např. Android otevřete např. Chrome.
Přejděte na web www.TrhPoptavek.cz
Klepněte na Přidat na plochu.
Nainstalujte aplikaci podle pokynů na obrazovce.

Odinstalace aplikace PWA

Na panelu aplikací nebo na ploše otevřete Nastavení
Klepněte na Aplikace a oznámení a poté Zobrazit všechny aplikace.
Vyhledejte aplikaci PWA, kterou chcete odebrat, a klepněte na ni.
Klepněte na Odinstalovat.


Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 696 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.