Dodávku betonového podkladu a položení vlastní dlažby 60x60x5 (35m3)

Platná 23. 8. 2022 PSČ 143 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #966888167

Dodávku betonového podkladu a položení vlastní dlažby 60x60x5 (35m3)

Poptávám dodávku včetně instalace podkladového betonu pod vlastní dlažbu okolo bazénu 6x3m včetně položení dlažby 60x60 (75% celkové plochy) a 60x30 (25% z celkové plochy) na lepidlo.
Předpokládaný rozsah prací a materiálu
a) 5 hodin ruční dorovnání terénu
b) Navezení 3,5-4m3 kamenné drtě - frakce 32/63 - 6-6,8 tun
c) Rozhrnutí kamenné drtě
d) Utužení drtě vibrační deskou
e) Položení kari sítí 100x100x5 (32m2)
f) Dodávka betonu 3,5-5m3
g) Položení betonu 35m2 x výška 0,10-0,15
h) Položení dlažby 35m2 na lepidlo
Termín ihned
Lokalita Praha 12

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ivan B.
soukromá poptávka

Čeká na lepší nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 389 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel