Dopravce poptává dlouhodobou spolupráci

Ukončená 25. 6. 2021 PSČ 397 01 Písek Jihočeský kraj

Popis poptávky #863322263

Dobrý den :) Poptávám stabilní spolupráci pro moji autodopravu.
Jsem dvaadvacetiletý mladík který už od patnácti let sní o tom, že bude podnikat, konkrétně v mezinárodní autodopravě..
Mé podnikání pro mě znamená vše, beru ho velmi seriózně a podle toho i jednám..
Pár měsíců se v autodopravě pohybuji se svou postarší dodávkou a s dispečerkou která za 10% z mého obratu dohazuje zakázky..
avšak nevidím v tomto absolutně žádný potenciál, protože dispečerka vezme zakázku od nějakého prostředníka, jako je spedice či jiný dispečer, to znamená že ty peníze které ve finále “vydělám” mohou být až poloviční oproti částce kterou vyplácí zadavatel, to znamená že já se tímto akorát můžu plácat na tom samém bodě a nikam se v životě nepohnout..
Proto se snažím najít své partnery “zadavatele” kteří mi budou ochotni dát stabilní práci na moji dodávku a neživit do toho lačné spedice a překupníky..

Zatím mám dvě plachtové dodávky do 3,5t na 8 euro palet, jednou jezdím já sám a druhá čeká na to zda bude mít vůbec cenu dávat na ní řidiče..
Pokud budu optimisticky přemýšlet a dostanu zakázky které dávají smysl, rád bych začal rozšiřovat svůj vozový park o další dodávky ale i o náklaďáky a kamiony. :)

Nebráním se absolutně ničemu :) ..

Co můžu nabídnout? Seriózní jednání, ochotu, poctivost, spolehlivost a chuť odvézt váš náklad bez komplikací a včas do cíle.
Pojištění odpovědnosti dopravce CMR samozřejmě mám. :)

Budu se moc těšit na naši případnou spolupráci :) Děkuji s pozdravem.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin Š.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?