Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Dostavba bytového domu - LITOMYŠL


Poptávám stavební práce

Popis prací: poptávám dostavbu 3-podlažního bytového domu v Litomyšli, o 9-ti menších bytových jednotkách. Dům je ve stavu dokončené hrubé stavby pod střechou + by měly býti z valné části hotovy rozvody vody, kanalizace a elektro. Část elektrorozvodů je poničena, či rozkradena = to bude potřeba též obnovit, ale to již řešíme. Stejně tak je již v řešení voda + odpady. Momentálně jsou zaměřeny stavební otvory a okna jsou již ve fázi výroby.  Ostatní práce poptáváme a snažíme se nasmlouvat v rámci místní lokality(jelikož nejsme místní, jsme rádi, za každý dobré doporučení, či cenovou nabídku) 

Specifikace: Hlavní poptávané položky : Podlahová plocha domu : 512 m2 (polystyren EPS 150    tl.50mm +- beton 6cm + ostatní materiál orientačně + práce za m2) + cena práce pokládky finální dlažby za m2 + cena práce pokládky finální plovoucí podlahy za m2(orientačně bude každá +- 250 m2) Stěny místností : finální štuk +- 1220 m2(cena za m2, práce včetně materiálu).U tohoto předpokládám, že omítka jádrová je téměř hotová a je potřeba "jen" final štuk. Dodělávky omítky jádrové budou řešeny operativně. Stropy : +- 520 m2 (SDK standard + ostatní materiál orientačně + práce za m2, +-520 m2 zateplovací vata 100mm),  + navíc 170 m2 zateplovací vata 120mm(pro podkroví) Fasáda + zateplení : +- 500 m2(polystyren EPS 70 tl.120mm + ostatní materiál orientačně + fasáda standard + práce za m2) Dále jen upřesnit, zda-li u větších dodávek materiálu(polystyren podlahový + polystyren fasádní + SDK + zateplovací vata + beton + fasáda), je v ceně již započítána doprava, nebo je nutno ji vyčíslit samostatně. Prosím též o předběžnou časovou představu, kdy by jste měli možnost zahájit případnou stavební činnost a orientační dobu stavby(stačí odhad dle vašich zkušeností)  


Děkuji předem za Vaši nabídku.

Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 288632489
Zadána a ověřena 18.06.2018
Uzávěrka nabídek 19.08.2018
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Pardubický kraj
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.
Kontakt na poptávajícího se zobrazí ihned po přesměrování na platební bránu GoPay a úspěšné platbě, v ceně je DPH.


… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 522 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.