Drobné řemeslné práce

Zdarma kontakt
Ukončená
17.09.2020
PSČ 10000 Praha Praha

Popis poptávky #1821786471

Poptáváme drobné řemeslnické práce. Jedná se hlavně o montáže zrcadel a umyvadlových skříněk do koupelny.

Konkrétně by se jednalo o jedno zrcadlo, jednu zrcadlovou skříňku a dvě skříňky pod umyvadla. V koupelnách je třeba vrtat do slinutého obkladu, za ním by pak měla být cihla. V jedné z koupelen je pak problém, že si nejsme jisti, kudy přesně vede voda / odpad a neradi bychom si je navrtali. Je nějaká možnost, jak to zjistit, existuje na to nějaký přístroj?

Dále bychom pak v předsíni chtěli navrtat díry na věšáky. Je to jednoduchá práce, vrtal jsem sám, ale pokaždé jsem narazil na železo a nerad bych rozvrtal celou stěnu. Jste s zjistit, jste schopni kudy vedou kovové dílce bez rozvrtání celé stěny?

A poslední bod by pak bylo připojení sušičky k odpadu. Do odpadu je v této chvíli už navedena pračka, byla by třeba tedy pořídit i rozdvojka pro připojení.

Jste schopni tyto činnosti zajistit po odborné stránce a máte odpovídající certifikáty a pojištění?

Realizace možná vždy ob týden, kdy mám home office (první možný týden od 28.9.).

Ozvěte se, prosím, se svou nabídkou, budeme se těšit.

  • IMG_20200917_085656.jpg
  • IMG_20200917_085414.jpg
  • IMG_20200917_085409.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Petr M.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 892 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel