Fasáda na novostavbě RD

Ukončená 13. 5. 2020 PSČ 512 03 Liberec Liberecký kraj

Popis poptávky #122367698

Popis: jedná se o provedení fasády v ploše cca 160 m2 na v této chvíli nově zateplenou novostavbu rodinného domu (kotvený polystyren) , který se musí celoplošně zbrousit (srovnat), nanést lepidlo, perlinku, zbrousit, zase lepidlo, penetraci a finální fasádu v barvě bílé (šedé). Zároveň bude proveden soklový marmolit. 

Další: lešení částečně máme, část lešení je nutná. Preferuji osobní setkání přímo na domečku, aby firma věděla předem do čeho jde. Preferuji kvalitu a cit pro detail.

Termín: dle dohody

Lokalita: Liberec

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Pavel J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?