Hledám práci vrátného/ostrahy

Ukončená 5. 1. 2020 PSČ 700 30 Ostrava Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #1196270771

Hledám práci: vrátného/ ostrahy jsem invalidní důchodce stupeň dvě, certifikát strážného, mám zdravotní průkaz také zkušenosti také jen noční dvanáctihodinové směny a krátké obchůzky nejlépe kanceláře, firmy, výrobní závody atd. Né supermarkety obchodní centra a podobně je mi 48 letMnožství/materiál/rozměr/cena požaduji minimálně 15 dvanáctihodinovích směn v mněsíci a alespoň 90 kč na hodinuTermín: nástup v únoru nebo dle dohody, pouze dlouhodoběLokalita: Ostrava a blízké okolí

Kontakt na poptávajícího a přílohy

dalibor m.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 269 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?