Hledám sponzora vydání knihy. Vyjde v listopadu.

Zdarma kontakt
Ukončená
01.09.2020
PSČ 60200 Brno - město Jihomoravský kraj

Popis poptávky #990973616

Zdravím všechny!
Hledám sponzora na dofinancování chybějící částky na vydání knihy "VLAKOVÁ LOUPEŽ PO ČESKU".

Stručně děj: Pošta svými vlaky přepravuje zbrusu novou českou měnu. Záporáci vykoumají, jak se dá z vlaku Praha - Ostrava uloupit pár miliónů. Že to není snadné a přináší to samé komplikace, je nasnadě. Děj je z 1 % fikce, z 99 % realita poštovní železniční přepravy divokých devadesátek. Autor je vydavatel odborného časopisu o poštovní přepravě.

Projekt má nyní (1. září) na stratovači HitHit 41 % z požadovaných 96 000 Kč a 25 dní do konce kampaně. Náklad vyjde v počtu 1000 ks.
Potenciální sponzoři mohou (dle částky) získat odkazy na weby www.vlakovaloupez.cz, www.vlakovaposta.cz, zmínky v poděkování v knize, či logo na různých místech knihy a propagačních materiálech.

Co za Vaše peníze získáte (kromě dobrého pocitu z podpory kvalitního projektu :-) ) je rozepsáno v odměnách pro přispěvatele.

Pokud byste chtěli podpořit financování jinak, nebo máte jakékoliv dotazy, bez váhání se na mě obraťte. I malá podpora je podpora :-)

Sedm statečných si už knihu přečetlo v režimu beta testování:

- Ivana Nováková – spisovatelka (červen 2020)
“Celkový dojem – Bylo to skvělé!!! Napínavé, zábavné, dobře napsané, čtivé, vtipné. Román tak, jak je, převyšuje úroveň padesáti procent knih na pultech. Jestli někdy vyjde tiskem, chci ho mít doma!”

- Robert Němec – spisovatel (červen 2020)
“Knihu jsem přečetl rychle. Na rozdíl od jiné literatury, je tato kniha tvořena krátkými, srozumitelnými větami, které člověka doslova pohltí zemitou ostravskou atmosférou. Je vidět, že autor podrobně rozumí prostředí o kterém čtivě píše. Kniha je jiná, než co je dnes na pultech knihkupectví, proto dávám 10 bodů z deseti.!”

- Alan Butschek – České dráhy – oborový specialista (červenec 2020)
“Milé překvapení dobře napsaného příběhu umístěného do poštovního prostředí v neklidné době po rozdělení Československa. Příběh má spád svižným jazykem, oceňuji nenásilně vetknutý popis prostředí vlakových pošt. Věřím že kniha vyjde a nebude chybět v mé knihovně.”

- Pavel Věžník – pracovník v oblasti bezpečnosti (červenec 2020)
“Tip na dobrou knihu, která má potenciál zaujmout nejen fanoušky pošty nebo železnice. Uvěřitelný příběh se zajímavým vyústěním. Dobře popsaný mix lidských povah jednotlivých hrdinů a jejich motivů, díky kterým se vydali na šikmou plochu. Kniha rozhodně nenudí a věřím, že o ní i jejím autorovi ještě uslyšíme.”

- Marek Švidrnoch – editor, Česká televize (červenec 2020)
“Velmi originální kniha s neotřelou zápletkou, navíc z neobvyklého prostředí vlakové pošty, jejíž zákulisí veřejnost vůbec nezná. Svižně a čtivě napsaný příběh s uvěřitelnými postavami, jehož nespornou předností je i skutečnost, že částečně vychází z reality.”

- René Bali-Jenčík – vedoucí oddělení, České dráhy (červenec 2020)
“Fakt dobré, smekám. Podle mne je to detektivka čtivá, která zaujme jak nás fanatiky z oboru, tak i běžné čtenáře, kterým naopak umožní nahlédnout do zákulisí poštovního i železničního provozu…”

-Jiří Střecha – ředitel, Poštovní muzeum České pošty (srpen 2020)
“Autor mi dal přečíst rukopis – přišel jsem si na své A) jako milovník detektivek. B) jako železničář i za C) jako pošťák – dobové reálie 90. let jsou vykresleny dokonale! Všem doporučuji podpořit a následně přečíst!”


Předem děkuji a všem přeji mnoho zdaru!

Petr Študent
šéfredaktor časopisu "Vlaková pošta"
kurátor Muzea vlakové pošty.

  • Obalka 12_8_2020 .jpg
  • obal.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Petr Š.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 977 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel