Hledám výrobce stavebního systému

Ukončená
11.11.2019
PSČ 19800 Praha Praha

Popis poptávky #1477325288

HLEDÁM VÝROBCE STAVBNÍHO SYSTÉMU PRO MONTOVANÉ DOMY
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Popis: mám nakreslený montovaný dům a mám i klientelu z projektu, která má o takový levný dům zájem. Navíc si myslím, že trh takový malý levný dům hledá a vyplní diru na trhu. Ale nedohodl jsem se s jiným dodavatelem, proto hledám partnera, který je schopen dodávat stavební systém podobný jako je na www.stavsi.cz, z kterého bychom tento malý dům vyráběli a dodávali klientům. V letošním roce předpokládám dodávky v jednotkách kusů ale v příštím roce počítám s prodejem ve stovkách kusů nejen do ČR, ale i na Slovensko, do Polska, Ukrajiny a Německa. Podmínka spolupráce je, že nový partner překreslí můj mini dům do jeho systému a spočítá cenu materiálu, která by měla být podobná jako u předešlého dodavatele. Výkresy a ceny samozřejmě dodám. 

Děkuji předem za všechny nabídky emailem.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Oldřich N.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 813 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel