Hledám zaměstnání (HPP) v Č.B.- administrativa s Nj*doprava-logistika*kvalita*referent*jiné...

Zdarma kontaktUkončená 20. 5. 2022 PSČ 370 01 České Budějovice Jihočeský kraj

Popis poptávky #98113378

Hledám zaměstnání na HPP v Č. Budějovicích či okolí v oblasti administrativy s NJ (Aj), dopravy, spedice, logistiky, kvality, jako referent apod.. Nástup možný ihned.

Muž 42 let, SŠ cestovní ruch+ jazyková škola NJ, ŘP A, B. Momentálně jsem bez automobilu (jakkoli jsem zkušený řidič), proto poptávám zaměstnání především v Českých Budějovicích či blízkém okolí, v případě zajímavé nabídky a dostupnosti veřejnou dopravou i v Českém Krumlově nebo Táboře. Dobrá znalost Nj, (komunikativně i Aj), běžná práce na PC (poradím si i s instalací a konfigurací operačních systémů Windows / Linux, ovladačů, libovolného softwaru, nastavením internetového připojení, zprovozněním tiskáren apod.), mnohaletá praxe v administrativě vč. vytváření řízené dokumentace a překlady textů z Čj do Nj, znalost fakturace, zkušenost s malo-/ velkoobch. prodejem (4 roky prodavač, vedoucí prodejny, vedoucí skladu - příjmu zboží v supermarketu), zkušenost ve spedici (7 let jako disponent z toho 3 roky vedení dopravní firmy s cca 27 spolupracovníky), 9 roků v odd. kvality ve výrobní automotive společnosti (technik kvality, auditor produktu + procesu dle VDA6.3 + 6.5, PPAP, budování a udržování systémů managementu kvality, IATF 16949, ISO9001 apod.), krátká zkušenost (cca půl roku) zákaznický servis pro zahraniční zákazníky a back-office banky.

Nemám zájem o pozice typu obch. zástupce, dealerství, posílání reklamních e-mailů, telemarketing, fin. služby apod.. Detailnější profil a CV na dotaz .

Preferuji kontakt prostřednictvím el. pošty na e-mail. Za Vaši reakci předem děkuji a přeji příjemný den!

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Bohumil K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 773 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel