Hledám zhtovitele instalace kabelových rozvodů Audio/Video/LAN

Ukončená
19.09.2018
PSČ neuvedeno Praha Praha

Popis poptávky #1483782429

Elektromontáž rozvodů v panelolvé budově - Audio/HDMI/LAN

Popis: Hledám dodavatele elektromontáží pro střední školu.

Specifikace: Máme již realizovány rozvody HDMI v lištách, ovšem fungují špatně. HDMI je nespolehlivé, signál je buď slabý nebo silně rušený. Jste vybaveni technikou, se kterou můžete přijít na příčinu problémů a spolehlivě nám rozvody opravit? Zvuk při přehrávání přes HDMI je také silně rušen, je tam velmi vysoký šum. Rozvody jsou jen asi 15m dlouhé, je použit zesilovač s převodem na Cat5e a zpět na HDMI.

Zatím to můžeme vyzkoušet v jedné třídě, kde to prakticky nefunguje s většinou zařízení vůbec.

Dále potřebuji natáhnout LAN do další třídy a udělat kompletní AUDIO/VIDEO instalaci v další třídě. Také by bylo fajn opravit nefunkční LAN zásuvky.

Požadujeme plnou odpovědnost za funkčnost bez rušení a důkladné otestování.

Termín: dle dohody, práce v době mimo vyučování

Lokalita: Praha 4 - Opatov

Cena: smluvní

Další informace: Můžete zkusmo nacenit 15 m rozvod HDMI / CINCH k projektoru + 30 m audio kabel k reprobednám + instalace HDMI / CINCH zásuvky do zdi/krabice - klasický případ ve třídě.

Jaký doporučujete HDMI zesilovač? Co dokážete měřit?

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiri P.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 857 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel