Přehled hodnocení

Jaroslav B.
Vladimír Hlušička - Ostrov nad Ohří
Vlasta B.
nedošlo k realizaci
Karel R.
v pořádku
Vratislav Č.
Nikdo na naši poptávku nereagoval VČ
Vích P.
Bylo ukončeno pro administrativní problémy u nás. Nemožno posoudit nabídku hlásil se jen jeden zájemce.
Vladimíra H.
TrhPoptávek mohu jen doporučit. Jsem naprosto spokojená. Zadala poptávku, hned přišla nabídka, domluva perfektní. Kvalitně odvedená práce, co víc si můžu přát.
Pavel H.
Jsem spokojen s richlosti objednavky i velice kvalitni přistup k zakaznikovi,děkuji za ochotu a kdyź budu potrebovat tak se ozvu,ještě jednou Děkuji, Heger
Michal M.
nedošlo k realizaci.
Martina W.
Výborný přístup k zákazníkům,velmi kompetentní firma s kompletní nabídkou služeb a komplexních nejen stavebních,ale i finančních a ekologických rad, které ušetří nemalou částku financí .Opravdu TOP a svědomitý dodavatel.
Elena S.
Pan Janík zodpověděl mé dotazy (telefonicky/mailem) týkající se poptávané práce, cenu zná člověk předem, co více si přát? Vyměnil starý uzávěr za nový a musel vyměnit i část trubky s plombou (po povolení od správce SVJ). Provedl jak výměnu uzávěru vody, tak i revizi kotle. Revizi nedělám každoročně, v dalším termínu dal do pořádku problémy s těsnění pod hořákem, to se rozpadlo a vyměnil protékající pojistný ventil, voda vesele odtéká - jsou to peníze do odpadu! Spolehlivý řemeslník. Doporučuji.
Marek K.
Není co hodnotit. Žádného dodavatele mi poptávková služba nenašla.-
Pavel K.
Zadání poptávky proběhlo OK, bohužel nikdo se mi neozval, vyřešil jsem jinak. Děkuji
1

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?