Přehled hodnocení

Eva V.

Poptávala jsem pronájem bytu a ihned jsem dostala několik nabídek .Velká spokojenost. Když něco hledám ,tak jedině tady.


František K.

Kdykoliv jsem zadal poptávku, bylo mi prostřednictvím vašich stránek nabídnuto hned několik možností a proto si cením této vaší služby, kterou často využívám. Díky


Zdenek Z.

Firmu jsem vybrali. Čekáme na realizaci, konzultace a jednání bez chybičky. Nyní čekáme, jak dopadne konečný výsledek.


Jan K.

Jsem velice spokojený s Vašimi službami.Sám by člověk takové lidi hledal.Moc děkuji a rád se na Vás zase obrátím.S pozdravem Klečka Jan.


Miloslav H.

Velmi vstřícné jednání. Se službami jsem velmi spokojen.


Václav S.

Přes portál jsem poptával čerpadlo. Dostal jsem několik zajímavých nabídek a vybral si dle svých požadavků. Děkuji.


Jan B.

S portálem jsem spokojen na jedničku. Doporučuji.


Olga H.

Naprostá spokojenost se službami webu.


Aleš O.

Během dvou, nebo tří dnů přišlo několik zajímavých nabídek, z kterých si momentálně vybíráme.


Evropská oční klinika LEXUM a.

Web funguje, tak jak jsem očekával. Poptávka byly úspěšně vyřízena.


Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 781 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel