Přehled hodnocení

Pavel H.
Jsem spokojen s richlosti objednavky i velice kvalitni přistup k zakaznikovi,děkuji za ochotu a kdyź budu potrebovat tak se ozvu,ještě jednou Děkuji, Heger
Michal M.
nedošlo k realizaci.
Martina W.
Výborný přístup k zákazníkům,velmi kompetentní firma s kompletní nabídkou služeb a komplexních nejen stavebních,ale i finančních a ekologických rad, které ušetří nemalou částku financí .Opravdu TOP a svědomitý dodavatel.
Elena S.
Pan Janík zodpověděl mé dotazy (telefonicky/mailem) týkající se poptávané práce, cenu zná člověk předem, co více si přát? Vyměnil starý uzávěr za nový a musel vyměnit i část trubky s plombou (po povolení od správce SVJ). Provedl jak výměnu uzávěru vody, tak i revizi kotle. Revizi nedělám každoročně, v dalším termínu dal do pořádku problémy s těsnění pod hořákem, to se rozpadlo a vyměnil protékající pojistný ventil, voda vesele odtéká - jsou to peníze do odpadu! Spolehlivý řemeslník. Doporučuji.
Marek K.
Není co hodnotit. Žádného dodavatele mi poptávková služba nenašla.-
Pavel K.
Zadání poptávky proběhlo OK, bohužel nikdo se mi neozval, vyřešil jsem jinak. Děkuji
Ladislav .
Přerovská firma (jediná značková),mi opravu vrátila jako ,že nejsou náhradní díly, což není pravdou. Tak jsem dal opravu do rukou soukromníka z Bílska. Ten do týdne provedl opravu a předal mi plně funkční stroj. Zkrátka rychle, levně a nemusíte jezdit až do Přerova,kde to tak asi neumí. Široký-Litovelsko.
Pavel P.
realizoval p. Jiří Pospíšil, spokojenost
Alice W.
Spokojenost, bohužel nepřišlo mnoho odpovědí.
Petr D.
Reagovaly dvě firmy, nabídka vcelku dobrá. uvidíme, co se z toho vybere.
Marketa D.
Vše snadné a ok
JAROSLAV M.
Rychlá kvalitní a levná oprava
2

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 227 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?