Přehled hodnocení

Miloslav K.

Odstranění graffiti již bylo realizováno po okamžité nabídce firmy Matej Dierer Úklidové práce k naší plné spokojenosti. Ing. Miloslav K., SVJ Poděbradská 638/134


Miroslava P.

V současné době ještě neproběhla realizace zakázky, pouze došlo k osobnímu jednání a to hodnotím velmi kladně.


Petra V.

100% odvedená práce, rychlost, spolehlivost.


Josef Z.

Jsme ve fázi výběru firmy,reagovaly zatím tři.


František M.

Pan Kubík se ozval telefonem, domluvili jsme se ještě na týž den. Přijel, opravil, super.


Luboš P.

Super


Obec C.

Rychlé, solidní a věcné jednání, zatím super.


Petra J.

Bohužel. zadala jsem na vašem portále už dvě poptávky,ale ani na jednu nikdo nereagoval. Zajímalo by mne, jestli je možné získat seznam firem, kterým byla poptávka rozeslána a případně i zpětnou vazbu, jestli si ji alespoň v přijaté poště otevřeli a přečetli. Poskytujete tuto službu? Máte zkušenosti, proč řemeslníci odmítají v dnešní době "pracovat pro lidi "a odmítají malé běžné zakázky? Děkuji. Petra Janalíková Odpověď od týmu TrhPoptavek.cz: Poptávka, ke které jste zaslala hodnocení byla rozeslána 56 dodavatelům v okolí 40 km Vyškov - Lhota, v kategoriích - střechy, ploché střechy, klempíři, tesaři, pokrývači. Máme k dispozici zpětnou vazbu, zda dodavatelé přijaté zprávy s poptávkami otevřeli a zda proklikli do poptávek. V současné době ekonomického růstu je nedostatek dodavatelů poměrně běžný ve všech oborech stavebnictví a řemeslných prací, dokonce se setkáváme i s nedostatkem stavebního materiálu.


Dara K.

Vše bylo v rámci možností dle mých představ


Václav H.

Malířské práce provedeny k maximální spokojenosti, co se týče kvality, dodací lhůty i ceny.


Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 987 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel