Přehled hodnocení

Jiří S.

Jsem velice spokojen s nabídkami, které mi byly doručeny.


Petr K.

Dodnes jsem obdržel 3 nabídky, mezi kterými jsem si zatím nevybral. Oceňuji rychlost obdržených nabídek od odeslání poptávky.


Jaroslav K.

Druhý den se mi ozval zástupce firmy Junkers a dal mi číslo na opraváře v našem městě, na pana Simona. Ten přijel ještě tentýž den a kotel opravil. Hodnotím jako perfektní přístup k zákazníkovi. Děkuji


Jaromír R.

Děkuji velice rychlé odezvy. Jsem velice spokojen.


Jaroslav K.

Druhý den, hned ráno se mi ozval ,asi šéf montér z firmy Junkers a dal mi číslo na montéra, který ještě ten den přijel a závadu odstranil. Naprostá spokojenost. Děkuji.


Bohumír M.

Perfektní služby. Velice děkuji


Lubomír M.

Se službami portálu jsem maximálně spokojený, S firmou jsem se kontaktoval,ale zakázku ještě nerealizuji.Přeji příjemný den.


Petr P.

Jsem spokojený sice se jednalo o malou zakázku ale hned jsem dostal nabídku a jednání bylo na rovinu a férové


Vit K.

Pan Beranek udelal maximum pro mou spokojenost. Skvele znalosti materialu. Velmi doporucuji.


Vladimír H.

Zakázka zatím nebyla realizována, vybrali jsme dodavatele, realizace proběhne na konci dubna 2014, ale jsme moc spokojený s nabídkami.


Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 781 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel