Hydroizolace terasy 40m

Ukončená 8. 9. 2022 PSČ 250 63 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #637401205

Poptávám hydroizolace terasy 40 m
Dobry den,našel jsem na vás kontakt a pokud budete mít čas a možnost realizace do 2 měsíců,prosím o kalkulaci na hydroizolaci terasy.Potreboval bych zaizolovat terasu nad garaží u rodineho domu a to formou pvc folie takové tlouštky ,aby na to šla položit do terčů betonova velkoformátová dlažba cca 30x30x4 cm.Skladba by asi mela byt geotextilie ,svařované Pvc folie na poplastovane okapní plechy.Rozměr terasy je 6.30 x 7.30 m a je potřeba počítat s bočním zateplením garážové stěny polystyrenem tlouštky 4cm.Sloupku je 17 a rozmer je 4x4cm.Na terase je momentalně dlážba ,ale terasa bude připravena dle vašich pokynů-pokud bude potřeba odstraníme dlažbu a srovnáme dle vašich požadavků.Děkuji za váš čas.
Místo realizace : Sluhy, 25063, Praha vychod

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiri J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 505 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel