Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Josef knížek
FREE
Mladá Boleslav
HuiouuoljjkoljuoplkiHuiouuoljjkoljuoplkiHuiouuoljjkoljuoplki

Josef
FREE
Praha
-Vykopove práce -bouraci prace -malovani -okoli prahy +- 50km Ceny dohodou

Your Job
FREE
Zlín
Dobrý den, primárně se zaměřujeme na balení pro externí firmy. Aktuálně bavíme kávu, cukr a čaje. Nicméně se nebráníme jakékoliv surovině či produktu. Náš další směr kterým se naše firma zábava je velkoobchod nápojů. Dodáváme nápoje do restouraci, bister, trafik ale i třeba na benzinky. Jsme sice mladá firma ale my se nebojíme. Zakládané si na jedné věci a ta je to co si řekneme tak to taky bude. Děkuji Šustek Petr, jednatel společnosti Your Job s.r.o.

Office-leasing s.r.o.
FREE
Brno - město
Developerská činnost

Tomáš
FREE
Praha
Přeprava osob, kurýrní a přepravní služby. Přeprava až 8 osob.

Tomáš Kučera
FREE
Brno - město
Naše firma nabízí komplexní řešení úklidu firem ale i domácností. Naše flotila dodávkových vozů Vám nabízí také stěhování a vyklízení prostor. Nabízíme také rekonstrukce bytů včetně vymalování a nátěrů všeho druhu. Využijte také našich realitních služeb v podobě hledání prověřených nájemníků pro váš byt. Jsme seriózní firma. Neváhejte nás oslovit.

Pavel Gendráč
FREE
Jablonec nad Nisou
Delame mensi opravy stavby stuky vnitrni opravy domu budov nevahejte volejte piste budeme se tesit

Radek Tůma
FREE
Brno - město
Radek Tůma, mladý, flexibilní, spolehlivý, zodpovědný

Vojtěch Gatěk
FREE
Praha
Jsme řemeslnická firma, která je na trhu 6 let a snažíme se klientům nabídnout maximální kvalitu a spolehlivost. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Tomáš Jerman
FREE
Kladno
Prioritou je pro nás kvalitně a dobře odvedená práce za tu nejlepší možnou cenu pro spokojenost zákazníka(firmy). Pracujeme výhradně dle projektové dokumentace popřípadě domluvě se zákazníkem. Cenová nabídka zcela zdarma a nezávazně. Naše služby: - silnoproudé a slaboproudé rozvody - CCTV (kamerové systémy) - EZS (zabezpečí) - domácí telefony a přístupové systémy - datové sítě - rozvody pro TV/SAT, případně audio - VODOSTOP (ochrana majetku při uniku vody) - hromosvody - revize

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!