Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Milan Kaleja
PARTNER
Klatovy
Provádíme stavební a zednické práce, práce všeho druhu, rekonstrukce domů i bytu, obklady, dlažby, omítky. Rychle, levně a kvalitně. Několikaletá praxe, několik spokojených zákazníků. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel.čisle: 799 560 455 nebo emailem: Julinka.tadeas.sarlota@gmail.com Více na nasem webu: https://stavebni-a-zednicke-prace-prace-vseho-druhu-6.webnode.cz/
Stanislav Kubíček
FREE
Rokycany
Nabízím výrobu zahradních domků, dřevníků, pergol a zahradního nábytku
Patrik Skořepa
FREE
Hlavní město Praha
Nabízím výrobu a montáž fyzické venkovní reklamy a výškové práce na laně. Tj. Mytí oken,montáže plachet,mytí fasád,výstavba reklamních ploch..
Nabízíme vedení účetnictví právnických a fyzických osob, vedení daňové evidence, zpracování DPH, kontrolních hlášení, daňových přiznání, zpracování mezd, rekonstrukce účetnictví , zpracování zdanění kryptoměn, obsluhu datových schránek a další činnosti, spojené s vedením účetnictví pro firmy i živnostníky. Poradenství poskytujeme svým klientům zdarma.
Bytové družstvo Chytrá Nemovitost
FREE
Hlavní město Praha
Investice do nemovitostí jsou tradičně považovány za stabilní a bezpečnou formu investování. V České republice je realitní trh velmi rozvinutý a nabízí mnoho možností pro investování. Zde se dozvíte o nejvýhodnějších oblastech pro investice, o různých typech nemovitostí, které můžete zakoupit, a o dalších faktorech, které je třeba zvážit při rozhodování o investice do nemovitosti.
Erik Šarközy
FREE
Brno - město
Stavební práce,pomocné práce ,vnitřní omítky ,bourací a výkopové práce
Nabízím kutilské služby a poradenství v oblasti IT bez dlouhodobého závazku. Působím po celém Ústeckém kraji a zakládám si na spokojenosti klientů. Lze si objednat širokou škálu kutilských služeb, od drobných oprav až po kompletní údržbu. Rád pomohu s řešením každého problému. Mezi další nabízenou službou je poradenství v oblasti IT. V rámci informačních technologií pomohu s instalací a správou počítačových systémů, domácí elektroniky nebo mobilních telefonů.
Firma je na trhu od roku 2014. Společnost na vymáhání dluhů - Vymáhání pohledávek Výkup, půjčky a zástavy zlata Stavební práce a stavby na klíč - Dluhy se musí platit a proto existují firmy, které se zabývají vymáháním pohledávek. Přenechte své pohledávky profesionálům. - Profesionální vymáhání a inkaso mimosoudních pohledávek. Vymáhání dluhů od dlužníka. Zastupování klientů při mimosoudních jednáních s dlužníky. Vymáhání pohledávek v nejkratším možném čase zákonnými postupy. Chomutov a Čr.
Drastav
FREE
Hlavní město Praha
Postavíme i vás. Tak neváhejte nás kontaktovat. Již 30 let poskytujeme spolehlivé a profesionální služby našim klientům. Naše týmová práce je zaměřena na detaily a kvalitu, abychom dosáhli dokonalých výsledků. Spojte se s námi a využijte naše odborné znalosti pro vaše projekty.
Marek Bílý
FREE
Sokolov
Provádíme:zednické práce,rekonstrukce, domů bytů velkých i malých objektů. Dále děláme:zemní a výkopové práce, terénní úpravy, pokládání kanalizace atd.co se týče výkopové práce. Dále:demoliční práce úklidové práce,Dále: pokládání zámkové dlažby, a obrubniku. Sadrokarton, zateplení domu ,malířské a natěračské práce, pomocné práce.a naším hlavním cílem je, aby zákazník byl vždy spokojen, a aby práce byla rychle a dobře odvedená bez žádných zbytečných záležitostí.
Ondřej Šteiner
FREE
Prostějov
Kompletní vodo a Topo instalace, opravy, sanita, servis
PENE okna
TOP
Svitavy
Zabýváme se poradenstvím na stavbě, následným zaměřením a nabídkou nejvhodnějšího řešení oken, zimních zahrad, pergol, venkovních žaluzií atd...a to jak z plastu, tak hliníku a dalších materiálů. Také se zabýváme kompletním servisem oken a dveří. V naší nabídce jsou také interiérové dveře. Vše provádíme včetně montáže.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!