Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Springarm s.r.o.
PARTNER
Liberec
Nabizime rekonstrukce bytu a domu, podlah, topeni, stavby pergol, garazi apod.
Pavel Žalský
TOP
Hlavní město Praha
Dobrý den, jsme tým podnikatelů, kteří Vám pomohou s jakoukoli poptávkou v oborech které uvádíme. Na trhu jsme již 7 let a máme řadu spokojených klientů po celé České republice ale i na Slovensku, Polsku, na Ukrajině a v Německu. Jsme ryze česká společnost a rádi Vám postavíme nabídku realizace Vaší poptávky. Naše motto: ,,rádi pomáháme druhým k úspěchu”.
Bratři malíři
FREE
Jablonec nad Nisou
Jsme bratři Kašíkovi - BRATŘI MALÍŘI. Věnujeme se malování bytů, domu a komerčních prostor.
Prodej zahradních párty stanů s kovovou konstrukcí. Stany a altány určené pro predejní stánky, marketing, zahradní oslavy, na svatby apod. Kvalitní provedení stanů s pevnou, nebo skládací nůžkovou konstrukcí.
Dodáváme fotovoltaické elektrárny: bez akumulace, s bateriemi, dobíjecími stanicemi i tepelným čerpadlem. Vyřídíme za Vás dotace, zajistíme financování úvěrem či hypotékou pro FVE na rodinný dům, pro obec i pro firmu. Nabízíme Vám instalaci fotovoltaiky na klíč, ovládaní aplikací a 30 let zkušeností.
Nolmo s.r.o
TOP
Brno - město
Naším cílem je spokojený zákazník s kvalitně a včas odvedenou prací
Renáta Bonnerová
FREE
Hlavní město Praha
Zajišťujeme kompletní úklidové služby kanceláří a administrativních budov, bytových domů, škol, hotelů a sportovních zařízení.
Marek Horáček
FREE
Šumperk
Provádíme elektromontážní práce od A do Z včetně projektů a revizí. Dále nabízíme pronájem autoplošiny, výškové práce, veřejné osvětlení, rekuperační jednotky, regulace vytápění, elektrické vytápění, hromosvody a mnoho dalších prací.
ROMEX s.r.o.
FREE
Brno - město
Zaměření : rekonstrukce plochých střech, dodávka a montáž nových střešních plášťů plochých střech, servis plochých střech
Denod s.r.o.
TOP
Hlavní město Praha
Dobrý den. Jsme stavební firma s více než 100 rekonstruovanými domy od roku 2019
Tibor Gažik
TOP
Teplice
Dobre den Jsme parta delniku a hledame jakoukoliv praci v oboru zednicke, bouraci prace ve vsech oborech, vykopove prace and. Dekujeme za vsechny nabidky cela cr a zahranici
Prodej stolních lamp a lampiček s LED technologií. Stmívatelné moderní modely s dotykovým ovládáním a napájením na baterie, nebo ze zásuvky. Lampy vhodné na pracovní stůl do kanceláře i pro studenty, teenagery apod.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!