Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Jan Kuncl
FREE
Bruntál
firma která se zabývá zamecnictvi,pokryvacstvý,stavba zemedelskych sil,stavba hal,montáže

František Žemlička
FREE
Liberec
Elektroinstalace + IT sítě pro byty, domy, provozy. Elektroinstalace sítí 230/400V v souladu s vyhláškou 50 pro rozvody elektro kabeláže (nové i rekonstrukce). Zasekání do zdí, do PVC trubek, nebo PVC lišt apod. Zásuvky, vypínače, vypínatelné zásuvky, osvětlení, rozvaděče apod. Dále IT sítě (LAN, Ethernet), rozvody telefonu, kabelové TV, rozvod koaxiálu pro TV/SAT. IT sítě včetně nastavení routerů, Wifi apod. Možno i speciality jako zasekání kabeláže do PV

Tomáš Krpálek
FREE
Havlíčkův Brod
Nabízíme vývoz kejdy/digestátu. Cisternami i samochodným aplikatorem. Celá ČR

BruxBau s.r.o.
FREE
Most
Nabízíme veškeré elektroinstalační práce, máme řemeslníky se zkušenostmi z ČR i ze zahraničí.

Profesionálně vyškolený personál naší firmy Vám až na Váš stůl doručí pestrou paletu čerstvých mořských i sladkovodních ryb a dalších plodů moře ve Vámi zvoleném termínu.

atencom
FREE
Praha - východ
Kvalitní tisk : Obrazy Plachty Bannery Fotografie Samolepky Reklamní desky Podlahová grafika Textil s potiskem Reklamní textil

UNIFAST Servis s.r.o.
FREE
Brno - město
Nabízíme komplexní služby v oblasti BOZP a požární ochrany. Zabýváme se kompletními dodávkami požárních bezpečnostních zařízení a jejich revizí. Provádíme revizi BOZP, audit i zpracování dokumentace BOZP a školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Formea CZ s.r.o.
PARTNER
Praha - východ
Zabýváme se zhotovením základových desek, výstavbou RD, rekonstrukcemi, zhotovením (opravami) a zateplením střešních plášťů, dodání a zhotovení klempířských prvků, a mnoho dalšího dle potřeb zákazníka

Binomalix s.r.o.
FREE
Brno - město
Co dokážeme: - postavit dům od základové desky až po střechu a to jakékoli zdivo Ytong, Heluz, atd. - dřevostavby, betonové, keramické montované domy, atd. - bytová jádra máme v malíčku - speciální designové prvky nejsou problém - dekorativní omítky, velkoformátové obklady a dlažby, podlahy, betonové ploty, pergoly, přípojky IS, elektroinstalace, rozvody vody a odpadu, montáž nábytku, malby a nátěry a mnoho dalšího.

ConcreteEfekt
FREE
České Budějovice
Specialisté na designové povrchy. Betonové stěrky: podlahy,koupelny,kuchyně. Dekorativní stěrky: stěny Dřevěné podlahy Individuální a osobitý přístup ke každému zákazníkovi 👌

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!