Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
TD SERVIS spol. s r.o.
FREE
Hlavní město Praha
Specialista na tepelnou techniku značky Vaillant se zkušenostmi 30 let. Prodej, montáž, servis, opravy.
Jaroslav Novák
FREE
Kutná Hora
Dobrý den,nabízíme veškeré stavební práce od a až po z. Působíme po Čr a De.
Výškové práce Český ráj Profesionalita bezpečnost flexibilita
Rostislav Visinger
FREE
Sokolov
Provádíme veškeré elektroinstalační práce. Silnoproud, slaboproud. Rozvody datových sítí, zabezpečovací systém Jablotron, systémy EPS. Přívody a měření pro novostavby.
Jonáš Zednik
FREE
Praha - východ
Tesařské a pokrývačské práce. Montáž střešních oken Velux Prodej řeziva.
Radek Vodička
TOP
Olomouc
Zabývám se všemi instalatérskými prácemi. Mám praxi v oboru víc než deset let. Snažím se vše dělat poctivě tak aby byl každý zákazník spokojený.
Jan Mikoláš
FREE
Ostrava
Rekonstrukce bytu či domu, úklidové služby a vložkování komínu
Jiří Palík
TOP
Frýdek - Místek
Dobrý den, nabízíme služby v oboru elektroinstalací v občanské výstavbě: Fotovoltaické elektrárny a ohřev vody, ochranu před bleskem a přepětím, rekonstrukce a opravy elektroinstalací, nové instalace i ty chytré, zabezpečovací systémy, revize, pravidelná údržba a servis. V průmyslu: Bez omezení napětí v objektech s nebezpečím výbuchu. Údržba VN zařízení a rozvoden, montáže MaR a nn, protipožární přepážky, ochrana před bleskem a přepětím
Ondrej Stipak
FREE
Karviná
Veškeré stavební práce Zednické práce Výkopové práce Demoliční práce Zámkové dlažby Vyklízení pozůstalosti Opravy objektu Malířské práce Sádrokartonarske práce
Pila Bohumilice je menší rodinnou pilou, která se zabývá zpracováním dřeva a snaží se nabídnout svým zákazníkům veškerý potřebný komfort při realizaci jejich projektů. Ať už se jedná o klasické řezivo jako jsou hranoly, trámy, latě a další, nebo třeba zákaznický obal vašich nových výrobků, nic není problém dle vašeho požadavku vyrobit.
Mykola Mokhoruk
PARTNER
Brno - venkov
Provádíme zemní práce Řemeslnické práce Konstrukce Sádrokarton výstavba domů klademe dlaždice, dlažební kostky provádíme kanalizaci
WHITECACTUS s.r.o.
FREE
Brno - město
Jsme montážní firma specializující se na instalace fotovoltaických elektráren na klíč, ale i na jiné ekologické technologie jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace a fototermické panely. I když se stále profilujeme jako regionální firma a jsme hrdí na to, že pocházíme z malého města Protivín v Jižních Čechách, tak vzhledem k rostoucímu zájmu o alternativní zdroje energie jsme rozšířili naši působnost na celou Českou republiku.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!