Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Společnost provádí elektroinstalační práce na nové výstavbě i při rekonstrukci. Společnost působí v Praze od roku 2010. Máme zájem o objednávky na naše téma v Praze a okolí.
VHdekor
FREE
Praha
Nabízíme realizaci betonové štěrky Jak na podlahy, koupelny , schodiště , stěny, schodiště, tak i exteriér
KOMPLEXIS s.r.o.
FREE
Praha
Jsme generálním dodavatelem staveb. Provádíme kompletní dodávku novostaveb i rekonstrukcí bytových domů, rodinných domů, bytů i komerčních prostor. V případě zájmu jsme schopni provést Vaši stavbu klíč včetně projektu. Hledáte-li komplexní řešení, obraťte se na nás!
World Free Trading
FREE
Pardubice
Momentálně se soustředíme na prodej ochranných pomůcek - respirátory, rukavice, testy, overaly. Vše je certifikované, se samozřejmou možností doložit tyto certifikace. Místo podnikaní je v Pardubicích. Jsme schopni dodat po celé ČR i do zahraničí.
SAI ATIS s.r.o.
FREE
Kladno
Naše společnost se dlouhodobě zabývá možnostmi odhlučnění a montáží akustických krytů a tlumičů hluku. Nabízíme vám služby, týkající se inženýringu, dodávek a montáže v oblasti technické akustiky a tepelných izolací. Provádíme měření hluku. Náš kvalifikovaný tým odborníků splní vaše požadavky ve všech uvedených oblastech akustiky. Spolupracujeme pouze s prověřenými subdodavateli v rámci České republiky i celé Evropy.
Pro Resale, a.s.
FREE
Brno - venkov
Specialisté na dopravní techniku - prodej nové a ojeté dopravní techniky, výkup tahačů, návěsů, přívěsů a nákladních vozidel, komisní prodej se zálohovou platbou předem, dovoz nákladních vozidel na zakázku, pronájem návěsů, financování (leasing, úvěr) a pojištění nové a ojeté dopravní techniky.
Aleš Džubera
FREE
Mladá Boleslav
Nabízím vývoj mobilní aplikace na míru, pro platformy Android i iOS. K vývoji používám nejmodernější technologie. Této oblasti se věnuji více než 6 let. Standardně si účtuji 500kč/h, nebo po domluvě za nacenění celé aplikace.
Společnost Biomedix Group s.r.o. je společností, která se zabývá výrobou a distribucí zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Bez nadsázky lze napsat, že jsme společností s celosvětovou působností, protože v současné době distribuujeme naše produkty prostřednictvím našich 12 poboček do celého světa. Naše produkty si mohou zákazníci koupit nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Německu, Polsku, Rusku, Anglii, ve Francii, Španělsku, Portugalsku.
Maar
FREE
Brno - venkov
Jsem OSVČ a nabízím realizaci podlah. Mohu vám zrealizovat: - leštěné betonové podlahy - anhydritové podlahy - cementové lité potěry Podlahy jsou vhodné do garáží, dílen, skladů apod. Záleží mi na přesnosti a kvalitě podlah. Moje služby jsou flexibilní a cenově přijatelné. Nabízím služby, které mě baví dělat, a jak se říká s radostí jde všechno líp.
Dmytro Ferentsi
TOP
Praha
Provádíme obkladačské práce v průmyslových objektech, domech i bytech - různých vzoru a formátu - nabízíme obkladačské práce v interiéru i exteriéru - pracujeme precizně a čistě V Praze a okoli.
LUXUS Service, s.r.o.
FREE
Brno - město
společnost Luxus Service, s.r.o. vznikla v roce 1997, nabízí komplexní bezpečnostní , technické a úklidové služby. Tým profesionálních pracovníků zajišťují doprovody a ochranu osob, převozy peněz a cenin, recepční služby a v neposlední řadě fyzickou ostrahu a ochranu majetku a osob. Dále nabízíme komplexní řešení úklidu široké veřejnosti , firmám a domácnostem, poskytování služeb pro rodinu a domácnost, služby osobního charakteru
David Režný
FREE
Brno - venkov
Dobrý den, Nabízím zakázkový 3D TISK Tiskneme prusa MK3S+ Řešíme ekonomiku tisku, vhodnost materiálu, pevnost... Ceny od 29kč/hod. včetně filamentu. Tisková plocha 25x21x21. Kdyby jste měl zájem neváhejte mne kontaktovat.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi