Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
All CB s.r.o.
FREE
České Budějovice
Zdravotnická a laboratorní technika s unikátními a kvalitními službami. Prodej a servis zdravotnické a laboratorní techniky s dlouholetými zkušenostmi v Českých Budějovicích.
Gemiro.s.r.o
FREE
Kolín
Dobrý den , nabízíme kompletní - uklidí hal nebo domácností nebo úklidy kanceláři . cena 250 kč na hod Dale nabízíme zednické dokončovací Prace . 280 kč na hod .
FEEROX
FREE
Jindřichův Hradec
Dovoluji si nabidnout zednicke prace. Hrube stavdy, zateplovani fasad profifasady. Pokryti kompletni stavby. Spoluprace s dodavatelem Izomat.
Miraz Stav s.r.o.
FREE
Brno - město
Miraz Stav- stavíme pro Vás na míru. Věříme, že jsme schopni každému zákazníkovi vyhovět v jeho požadavcích a dosáhnout tak prvotřídního výsledku a spokojenosti. Specializujeme se na stavební práce menšího rozsahu, jako jsou částečné rekonstrukce domů a bytových jednotek, fasády, obklady, dlažby, komunikace, chodníky a další stavební práce. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Pure Rituals s.r.o.
FREE
Ostrava
Specializujeme se na lipozomální doplňky, které jsou vyráběny na Slovensku pomocí nejmodernější technologie. Nejširší výběr na CZ trhu. Naším cílem je přinést na trh produkty udržitelné, ekologické, čisté a také cenově dostupné.
Bk servis
FREE
Louny
Firma Bk servis. Sídlo Tuchořice . Máme několik aut. Přeprava osob a taxi
Retro Arrivals, spol. s r. o.
FREE
Praha - východ
Čalounictví RETRO ARRIVALS UPHOLSTERY Louňovice www.retroarrivals.com Pracujeme tradičními postupy starých mistrů - vyvázání pružin, tvarování z africké trávy a koňských žíní. Moderní technologie a materiály (PUR pěny, latex) používáme u novodobých kusů nábytku. Spolupracujeme s truhláři a restaurátory. Máme velký výběr vzorků různých potahových materiálů od českých i zahraničních výrobců. Pomůžeme vám s výběrem vhodné tkaniny, koženky nebo usně.
Tomáš Vidras
FREE
Olomouc
Opravy, rekonstrukce, stavební práce všeho druhu. Dlouholeté zkušenosti.
Vít Šibrava
FREE
Kutná Hora
Nabízím instalatérské a topenářské práce. - realizuji montáže rozvodů vody, topení a kanalizace - kompletace zařizovacích předmětů - umyvadla, vany, sprchové kouty, baterie, wc, bidety - instalace a výměny - bojlery, čerpadla, nautily, radiátory
David Mišalko
FREE
Kladno
Dobrý den , jsem OSVČ který se zabývá především o zednické práce, ostatní je jen na domluvě. Spolehlivost a dobře odvedena práce je zaručena.
Miloslav Hýbner
FREE
Nový Jičín
Zajišťujeme úklidové služby obchodních domů, administrativních budov, zdravotních zařízení i výrobních prostor. Provádíme generální i pravidelný úklid, mokré čistění čalounění a koberců, mytí oken. Půjčovny průmyslových čisticích a úklidových strojů. Správu a údržbu nemovitostí.
Stavba street s.r.o
FREE
Plzeň - město
Naše činnost: provádíme stavební práce, rekonstrukce budov, bytu apod., drobné opravy domácnosti (hodinový manžel), svářečské práce,

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi