Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Bejtler - Ludvík
FREE
Praha
Rekonstrukce bytu a domů na klíč Malířské a natěračské práce Zednické a obkladačské práce Rekonstrukce koupelen Rozvody vody, kanalizace. Montáž kuchyní a nábytku.

HEATON k.s.
FREE
Praha
Jsme česká společnost poskytující prémiovou intimní péči pro intimní hygienu, vaginální infekce a plodnost. Naše produkty mají patentované složení a pečeť České republiky.

František Jaroš
FREE
Ostrava
Zabývající se všemi typy stavebních prací od A až do Z

Martin Škrna
PARTNER
Písek
Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava do 3,5t.. Dodávka Renault master L3H3 13,9m3 Se zázemím v okresu Písek (Jihočeský kraj)

MOKRA GROUP s.r.o.
FREE
Praha - východ
Společnost MOKRA GROUP s.r.o. vznikla na přelomu roku 2020/2021 na základě letitých zkušeností montáží v oboru lehkých obvodových plášťů budov převážně systémů SHÜCO, WICONA, HEROAL, tj montáže prosklených fasád, provětrávaných fasád, slunolamů, montáže oken a dveří, posuvných portálů a to včetně protipožárních systémů, ocelových konstrukcí i protihlukových zdí. S tímto je spjatý i pozáruční servis a technické řešení požadavků. Déle se zaměřujeme na rekonstrukce bytových, nebytových prostor.

Miroslav Velky
TOP
Karviná
Nabízíme kompletní dlaždičské práce. Zajišťujeme pokládku zámkové a betonové dlažby či kamenů i pod mosty. Dále provádíme zemní, vyklízecí i stavebně řemeslné práce. Jsme schopni pracovat na zakázkách po celé České republice.

LemonITech s.r.o.
FREE
Brno - město
Vyvíjíme mobilní, webové a desktopové aplikace, tím to však zdaleka nekončí. Jdeme vstříc každé nové výzvě, ať už potřebujete dotáhnout Váš nápad do cíle nebo pouze optimalizovat úskalí stávajícího řešení.

Firma Rizzani De Echcer s.r.o. ve spolupráci s fa. J&J-Alfaterena nabízí své volné kapacity pro výstavbu jakýchkoli projektů od 50mil. Praha a okolí.

Expo Team s.r.o.
FREE
Ostrava
provádíme návrhy interiérů a jejich 3D vizualizace, drobné zednické práce, sádrokarton, malířské práce, pokládání koberců, lin a plovoucích podlah, stolařské práce a výroba nábytku

Marek Surmaj
FREE
Praha
Dobrý den, jsme malá rodinná firma s tradicí více jak 15 let specializujeme se na zahradní a úklidové práce včetně komplexní údržbou nemovitostí

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!