FZ Consulting

FREE
IČO 00997374 PSČ 263 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Vývoj a aplikace výrobních a montážních linek, strojů a zařízení a optimalizce stávajících linek v oblasti robotického svařování, robotického broušení a dopravníkových systémů - Podpora a pomoc zákazníkům a klientům nejen v oblasti Automotive - Primární zaměření na robotiku a automatizaci - Správa projektů - Poskytujeme zákazníkům služby optimalizací zařízení a organizaci jejich projektů - Pomůžeme Vám zanalizovat trh a navrhnout nejlepší řešení ušité na míru

Kontakt

FZ Consulting
Adresa
U Pivovaru 261 Praha - východ Dobříš
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek FZ Consulting služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

FZ Consulting IČO 00997374 - PSČ 263 01, U Pivovaru 261, Dobříš, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!