David Pavlíček

PARTNER
IČO 01155181 PSČ 614 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

rekonstrukce rodinného domu, kompletní rekonstrukce bytu, bytového jádra a koupelny, veškeré zednické a obkladačské práce, stěhování ,zamečnické práce, ploty, brány , rychle , kvalitně A další práce dle dohody

Kontakt

David Pavlíček
Adresa
Obřanská 201 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek David Pavlíček služby TrhPoptavek.cz využívá již 8 let a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

David Pavlíček IČO 01155181 - PSČ 61400, Obřanská 201, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!