Autodoprava M

FREE
IČO 01155741 PSČ 466 01 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

Stěhování celá ČR. Vyklízení - byty, domy, půdy, sklepy, odvozy na sběrný dvůr Nabídka přepravy v dodávkách :1,8 t. - 4 eropalety ,, nákladní vlek - 2,0 t. 8 europalet . přeprava : sklo,lektronika,domácí spotřebicě,keramika,potraviny,nábytek,oděvy,zahr.potřeby,staveb. materiál,plasty,tiskoviny,expresní přeprava .....

Kontakt

Autodoprava M
Adresa
Skřivánčí 62 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Autodoprava M služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Autodoprava M IČO 01155741 - PSČ 46601, Skřivánčí 62, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!