Skyhigh výškové práce

FREE
IČO 01174061 PSČ 613 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Výškové práce. Zabývám se stavebními pracemi pomocí horolezecké techniky, protipožární ochranou staveb, montáž vzduchotechniky, sádrokartony, zednické a pokrývačské práce, podlahy, zateplování. Vlastním veškerou potřebnou stavební techniku. Přijmu i zakázky většího rozsahu. Stavební a montážní práce na nedostupných místech, umývání oken ve výškách z lana, rizikové kácení stromů.

Kontakt

Skyhigh výškové práce
Adresa
Hansmannova 498/32 Brno - město Brno
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Skyhigh výškové práce služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Skyhigh výškové práce IČO 01174061 - PSČ 61300, Hansmannova  498/32, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!