Petra Bednářová - make-up artist , kosmetička

FREE
IČO 01225332 PSČ 130 20 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

nabízím líčení všeho druhu: večerní líčení, plesové, svatební, foto make-up, video/ tv make - up , poradenství, denní make-up ,divadelní make-up - kosmetikou Giorgio armani, Art deco, MuD Kosmetika: ošetření pro každou pleť kosmetikou Bioline, používám ultrazvukovou špachtli, ozonizér.

Kontakt

Petra Bednářová - make-up artist , kosmetička
Adresa
Vinohradská 157a Praha - západ Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Petra Bednářová - make-up artist , kosmetička služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petra Bednářová - make-up artist , kosmetička IČO 01225332 - PSČ 13020, Vinohradská  157a, Praha, Praha - západ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!