Ing. Augustin POPELÁK, GEPARD FINANCE

FREE
IČO 01356640 PSČ 377 01 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Čas je pro každého z nás vzácný, tak jej neztrácejte hledáním a porovnáváním hypoték a ponechte tuto starost na mne. Ušetřený čas můžete věnovat své rodině. Jsem vždy na vaší straně, pracuji pro vás, zařídím Vám nejvýhodnější hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Pomohu Vám s úpravou kupních smluv pro potřeby banky, vyřídím vše nezbytné s realitní kanceláří či developerem.A to vše udělám rád, precizně, rychle a hlavně pro Vás bezplatně.

Kontakt

Ing. Augustin POPELÁK, GEPARD FINANCE
Adresa
Pravdova 1113/II Jindřichův Hradec JINDŘICHŮV HRADEC
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Ing. Augustin POPELÁK, GEPARD FINANCE služby TrhPoptavek.cz využívá již 8 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ing. Augustin POPELÁK, GEPARD FINANCE IČO 01356640 - PSČ 37701, Pravdova 1113/II, JINDŘICHŮV HRADEC, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi