Umělecké kovářství Jiří Ondráček

FREE
IČO 01609131 PSČ 594 44 Vysočina
zatím žádné hodnocení

Umělecké kovářství Jiří Ondráček se zabývá výtvarným řešením a řemeslným zpracováním výrobků ze železa, nerezové oceli, mosazi a mědi, tradiční a poctivou kovářskou výrobou. Zhotovujeme brány, ploty, zábradlí, dveřní i okenní kování, panty, kliky, mříže, vývěsní štíty, nápisy a čísla. Nabízí zakázkovou výrobu krbového příslušenství, jako jsou krbové zástěny, dvířka, nářadí a koše na dřevo.

Kontakt

Umělecké kovářství Jiří Ondráček
Adresa
Zahradiště 2 2 Havlíčkův Brod Radostín nad Oslavou
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Umělecké kovářství Jiří Ondráček služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Umělecké kovářství Jiří Ondráček IČO 01609131 - PSČ 59444, Zahradiště 2 2, Radostín nad Oslavou, Havlíčkův Brod, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi