Chata Chevak

FREE
IČO 01708872 PSČ 362 62 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Chata Chevak v centru Božího Daru nabízí 28lůžek v 6ti pokojích, společné soc. zařízení, plně vybavená kuchyň, velká společenská místnost s otevřeným krbem. Zdarma dětská postýlka s lůžkovinami, jídelní židlička, hračky. Cena za lůžko 200kč /léto, 350kč/zima.

Kontakt

Chata Chevak
Adresa
Boží Dar 36 36 Karlovy Vary Boží Dar
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Chata Chevak služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Chata Chevak IČO 01708872 - PSČ 36262, Boží Dar 36 36, Boží Dar, Karlovy Vary, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!