L.M.instalatérské a topenářské práce

FREE
IČO 01959832 PSČ 190 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, jmenuji se Lukáš Motola . Instalatér a topenář - Vaše rychlá pomoc pro vodu, topení a odpady Poskytuji komplexní instalatérské a topenářské služby s důrazem na spolehlivost a kvalitu. Specializuji se na montáž, opravy a údržbu všeho, co se týká vodovodů, radiátorů,baterií,bojlerů a odpadů. Ať už je to oprava prasklého potrubí, výměna bojleru či montáž nové baterie, je pro mě každá práce důležitá. Slibuji profesionální přístup, rychlé řešení a čistotu při odchodu.

Kontakt

L.M.instalatérské a topenářské práce
Adresa
Světová 523/1 Hlavní město Praha Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek L.M.instalatérské a topenářské práce služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

L.M.instalatérské a topenářské práce IČO 01959832 - PSČ 19000, Světová 523/1, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!