G-KLIMA s.r.o.

FREE
IČO 01985086
PSČ 25082 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme firma s dlouhou tradicí. Na českém trhu působíme v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel již od roku 1998. Naše zkušenosti jsou převážně v oblastech návrhů, dodávek, montáže, servisů a preventivních prohlídek. Dodáváme klimatizace a tepelná čerpadla od renomovaných firem v oboru, mezi něž patří Fujitsu General, MITSUBISHI, DAIKIN a Haier.

Kontakt

G-KLIMA s.r.o.
Adresa
K Hájovně 1496 Praha - východ Úvaly
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek G-KLIMA s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

G-KLIMA s.r.o. IČO 01985086 - PSČ 25082, K Hájovně 1496, Úvaly, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!