Sabina Čápová

FREE
IČO 02711303 PSČ 253 01 Praha
zatím žádné hodnocení

☑️ Konzultace v oblasti účetnictví a daní v Praze a po celé České Republice ☑️ Sestavení a vedení primární dokumentace ☑️ Účetní služby a stálá podpora firem ☑️ Výpočet srážkové dani a zálohové dani ze mzdy ☑️ Přehledy DPH (měsíčně, čtvrtletně) ☑️ Výpočet daně z příjmu právnických a fyzických osob ☑️ Podávání daňových přiznání daňovému úřadu, orgánům sociálního a zdravotního pojištění

Kontakt

Sabina Čápová
Adresa
Litovická 1660 Hlavní město Praha Hostivice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Sabina Čápová služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Sabina Čápová IČO 02711303 - PSČ 25301, Litovická 1660, Hostivice, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!