MyTov s.r.o.

FREE
IČO 03009203
PSČ 44101 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Firma externě zpracovává účetnictví pro fyzické a právnické osoby včetně mezd, DPH, Kontrolního hlášení, daňových přiznání, zároveň firmy zastupujeme na úřadech. Pro doklady si dojedeme a po zpracování zase vrátíme zpět, praxe od roku 1994, jsme schopni pokrýt Ústecký, Plzeňský a Karlovarský kraj vzhledem k provozovně firmy v Podbořanech

Kontakt

MyTov s.r.o.
Adresa
Přibenice 39 Louny Podbořany
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek MyTov s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

MyTov s.r.o. IČO 03009203 - PSČ 44101, Přibenice 39, Podbořany, Louny, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!