Marek Bílý

FREE
IČO 03249654 PSČ 357 01 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme:zednické práce,rekonstrukce, domů bytů velkých i malých objektů. Dále děláme:zemní a výkopové práce, terénní úpravy, pokládání kanalizace atd.co se týče výkopové práce. Dále:demoliční práce úklidové práce,Dále: pokládání zámkové dlažby, a obrubniku. Sadrokarton, zateplení domu ,malířské a natěračské práce, pomocné práce.a naším hlavním cílem je, aby zákazník byl vždy spokojen, a aby práce byla rychle a dobře odvedená bez žádných zbytečných záležitostí.

Kontakt

Marek Bílý
Adresa
Sídliště 659 Sokolov Rotava
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Marek Bílý služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Marek Bílý IČO 03249654 - PSČ 35701, Sídliště 659, Rotava, Sokolov, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!