Eduard Garan

PARTNER
IČO 03438848 PSČ 358 01 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme pomocné stavebné práce, výkopové práce, zakládaní základových desek, kanalizace, bourací práce a další specializované stavební práce. Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebnictví včetně pomocných stavebních prací, výkopových prací, zakládání základových desek, kanalizace a bouracích prací. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Kontakt

Eduard Garan
Adresa
Svatopluka Čecha 1832 Sokolov Kraslice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Eduard Garan služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Eduard Garan IČO 03438848 - PSČ 35801, Svatopluka Čecha 1832, Kraslice, Sokolov, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!