4MMenergy

FREE
IČO 03440893 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Instalujeme obnovitelné zdroje energií - fotovoltaické elektrárny, solární ohřev vody, tepelná čerpadla, wallboxy pro elektromobily. Realizujeme úsporná opatření jako je zateplení, výměnu oken a dveří, nádrže na dešťovou vody, rekuperace. Poskytujeme poradenství, návrhy, projekty, posudky PENB, realizace, financování a vyřízení dotací v rámci programu NZÚ, Fond obnovy, Modernizační fond a fondy EU.

Kontakt

4MMenergy
Adresa
Lidická 700/19 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek 4MMenergy služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

4MMenergy IČO 03440893 - PSČ 60200, Lidická 700/19, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!