M.D.M. Royal s.r.o. Chomutov

FREE
IČO 03584755 PSČ 430 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Firma je na trhu od roku 2014. Společnost na vymáhání dluhů - Vymáhání pohledávek Výkup, půjčky a zástavy zlata Stavební práce a stavby na klíč - Dluhy se musí platit a proto existují firmy, které se zabývají vymáháním pohledávek. Přenechte své pohledávky profesionálům. - Profesionální vymáhání a inkaso mimosoudních pohledávek. Vymáhání dluhů od dlužníka. Zastupování klientů při mimosoudních jednáních s dlužníky. Vymáhání pohledávek v nejkratším možném čase zákonnými postupy. Chomutov a Čr.

Kontakt

M.D.M. Royal s.r.o. Chomutov
Adresa
Na Příkopech 5610 Chomutov Chomutov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek M.D.M. Royal s.r.o. Chomutov služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

M.D.M. Royal s.r.o. Chomutov IČO 03584755 - PSČ 43001, Na Příkopech 5610, Chomutov, Chomutov, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!