Daniel Zahnaš

FREE
IČO 03733521 PSČ 700 30 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque ipsum. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Cras pede libero, dapibus nec, pretium sit amet, tempor quis. Integer in sapien. Nunc auctor. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Integer malesuada. Aliquam ornare wisi eu metus. Integer in sapien. Quisque tincidunt scelerisque libero. Duis risus. Nullam dapibus fermentum ipsum.

Kontakt

Daniel Zahnaš
Adresa
U Haldy 52 Ostrava Ostrava
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Daniel Zahnaš služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 let a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Daniel Zahnaš IČO 03733521 - PSČ 70030, U Haldy 52, Ostrava, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!