Friendly Stores s.r.o.

FREE
IČO 04124472 PSČ 193 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Naše firma MujKoberec.cz se specializuje na prodej podlahových krytin a zároveň prováníme podlahářské práce pro naše zákazníky. Pokládáme koberce, PVC, vinyly, kobercový čtverce, schody ale i travní koberce. Nabízíme - All Inclusive služby. Působíme v těchto regionech - Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové, Karlovy Vary a blízké okolí těchto měst. U nás je zaměření ZDARMA.

Kontakt

Friendly Stores s.r.o.
Adresa
Lipí 686/20 Hlavní město Praha Horní Počernice, Praha 20
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Friendly Stores s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Friendly Stores s.r.o. IČO 04124472 - PSČ 19300, Lipí 686/20, Horní Počernice, Praha 20, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!