Martin Zoubal

FREE
IČO 04183878 PSČ 796 01 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, jsme firma, která nabízí veškeré stavební práce a realizaci umělých povrchů jak pro venkovní , vnitřní využití. Například povrchy k bazénům, lodžie, terasy, sportovní hřiště, fitness centra...atd. Máme i široký sortiment doplňků. Ze stavebních prací provádíme -zednické a výkopové práce -sádrokartonové práce -zateplení fasád -pokládka zámkové dlažby -rekonstrukce budov - a další stavební činnosti

Kontakt

Martin Zoubal
Adresa
Průmyslová 4544/1C Prostějov Prostějov
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Martin Zoubal služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Martin Zoubal IČO 04183878 - PSČ 79601, Průmyslová 4544/1C, Prostějov, Prostějov, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!