Just Doors s.r.o.

PARTNER
IČO 04345452 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Společnost Just Doors s.r.o. nabízí: prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů, nakládací techniky (Nakládací můstky, Těsnící límce, Mobilni rampy a t.d.) Nabízíme vysoce kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Více informací o produktech je na našich webových stránkách. Jsme připraveni rychle udělat cenovou nabídku vybraného produktu. Nabízíme nový produkt - ocelové vchodové dveře. Pošlete nám prosim svůj požadavek a my dokažeme nabídnout nejlepší cenu na trhu

Kontakt

Just Doors s.r.o.
Adresa
Rybná 24 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Just Doors s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Just Doors s.r.o. IČO 04345452 - PSČ 11000, Rybná 24, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!