Jan Dvořáček

TOP
IČO 04453417 PSČ 627 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Poskytuji poradenství v pedologii a geologii, provedu pedologický průzkum, pomohu Vám o odnětím půdy ze zemědělského půdního fondu, zajistím průzkumy, vytvořím havarijní a povodňové plány. Poradím Vám ohledně zemědělského půdního fondu a jeho ochrany, zajistím, aby Váš záměr byl v souladu s potřebnými zákony a provedu veškeré potřebné průzkumy na klíč.

Kontakt

Jan Dvořáček
Adresa
Podstránská 692/71 Brno - město Slatina, Brno-Slatina
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jan Dvořáček služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jan Dvořáček IČO 04453417 - PSČ 62700, Podstránská 692/71, Slatina, Brno-Slatina, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!