Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes - Rudolf Nikolai

FREE
IČO 04772369
PSČ 10000 Praha
zatím žádné hodnocení

Mummies a Daddies je cateringová společnost se sídlem v Praze v České republice. Společnost je zcela nová, založená v roce 2018 šéfkuchařem Rudolfem Nikolaiem. Po absolvování pražského renomovaného kulinářského institutu gastronomie a poté, co získal titul v hotelnictví a restauračním managementu, nastartoval svou kariéru šéfkuchaře. V té době mu bylo pouhých 24let. Po letech strávených získáváním zkušeností po celém světě se šéfkuchař Nikolai rozhodl již na trvalo zůstat v Praze.

Kontakt

Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes - Rudolf Nikolai
Adresa
V Rybníčkách 56 559/56 Praha Praha 10
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes - Rudolf Nikolai služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Mummies and Daddies delicious food and cheesecakes - Rudolf Nikolai IČO 04772369 - PSČ 10000, V Rybníčkách 56 559/56, Praha 10, Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!