René Mareš

FREE
IČO 04850271 PSČ 642 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den provádíme a poptáváme brigádu u soukromých osob nebo menších firem máme své auto a nářadí. Cena za práci podle typu práce a na domluvě Lokalita BRNO a okolí do-70km volejte kdykoliv, Mareš Práce: Úpravy interiéru a exteriérů ✓ Výstavbu rodinných domů a přestavby budov ✓ Zednické práce, omítky, perlinka, štuk ✓ Sádrokartonářské práce ✓ Pokládka obklady a dlažby ✓ Pokládka Laminátové a Vinylové podlahy - Jakékoliv ruční bourací práce výkopové

Kontakt

René Mareš
Adresa
Vzhledná 113/72 Brno - město Bosonohy, Brno-Bosonohy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek René Mareš služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

René Mareš IČO 04850271 - PSČ 64200, Vzhledná 113/72, Bosonohy, Brno-Bosonohy, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!