Bc. Martin Váńa

FREE
IČO 04992415 PSČ 432 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý večer, Jsem finanční poradce a spolupracuji s firmami na oddlužení a nákup/prodej nemovitostí. Firma pro pomoct s oddlužením pomáhá lidem více jak 7 let. Dále mám možnost mít letenky, hotely a další po celém světě za nejnižší ceny a i zdarma a ještě pobírat časem vysokou rentu, také je možnost si své dovolené dávat legálně do nákladů. V případě zájmů napište na: vm.business@email.cz

Kontakt

Bc. Martin Váńa
Adresa
Na Podlesí 1473 Chomutov Kadaň
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Bc. Martin Váńa služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 let a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Bc. Martin Váńa IČO 04992415 - PSČ 43201, Na Podlesí 1473, Kadaň, Chomutov, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!