J&D Capital Corporation spol.s.r.o.

FREE
IČO 05184037 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Společnost J&D Capital Corporation spol. s.r.o. je vedena finančními specialisty v oblasti nebankovního financování úvěrů se zástavou nemovitostí a proto už mohla pomoci hodně svým klientům s jejich požadavky na získání finančních prostředků. Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně, naším společným cílem je najít pro každého klienta to pravé finanční řešení a poskytnout mu ty nejlepší služby na trhu s nebankovními financemi.

Kontakt

J&D Capital Corporation spol.s.r.o.
Adresa
Na Folimance 2155/15 Praha - východ Praha 2 - Vinohrady
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek J&D Capital Corporation spol.s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 roky a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

J&D Capital Corporation spol.s.r.o. IČO 05184037 - PSČ 12000, Na Folimance  2155/15, Praha 2 - Vinohrady, Praha - východ, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!