Zuzana Kováčová

FREE
IČO 05418682 PSČ 170 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Nově jsem v březnu otevřela kosmetiku, která se nachází ve zrekonstruovaném sklepním prostoru Studia Lucie Tichá. Přijďte si příjemně odpočinout a na chvíli zapomenout na všední starosti. Kosmetické ošetření prospívá nejen kráse Vaší pleti, ale je to také čas jenom pro Vás. Můžete si dopřát ošetření, od expresního až po 90 minutové, včetně kosmetické masáže. Samozřejmostí je možnost online rezervace, vstupní konzultace a individuální přístup ke každému klientovi.

Kontakt

Zuzana Kováčová
Adresa
Havanská 809/8 Hlavní město Praha Praha 7
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Zuzana Kováčová služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Zuzana Kováčová IČO 05418682 - PSČ 17000, Havanská 809/8, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!